× Uyarı Tarayıcınız TIXBOX ile tamamen uyumlu değil! Bazı alanlar çalışmayabilir ve deneyim problemleri yaşayabilirsiniz.
Problem yaşıyorsanız, şunu deneyin: Google Chrome.
Previous
Next
Yakınındaki Etkinlikler
Gelecek Etkinlikler
Past Events
null - DOHA
null - DOHA

Kolay

Etkinlik Ara

Artık basitçe isim, tarih ya da aradığınız bölgenin adını yazarak ya da ekranı aşağıya kaydırarak etkinlik bulabilirsiniz.

Koltuğunu Seç

Koltuk seçim ekranımız artık daha kolay ve kullanıcı dostu! Artık oturmak istediğin koltukları, istediğin cihazı kullanarak kolayca seçebilirsin.

Biletlerini Al

Biletleri teslim almak daha basit. Biletlerini e-mail, SMS ya da akıllı telefonunuzun desteklediği uygulamalar aracılığıyla alabilirsin(Wallet gibi)

Masaüstü

Masaüstü cihazını kullanarak deneyimini artıracak yeni özellikler ekledik.

Tablet

Tablet kullanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Daha hızlı ve daha iyi bir deneyim için yeni özellikler ekledik.

Dizüstü

TixBox tarafından geliştirilen akıllı ve duyarllı özellikler, kullanıcıların işlemlerini daha da kolaylaştırıyor.

Mobil

Mobil cihazını kullanmanın, deneyimin için ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Artık mobil cihazını kullanarak daha kolay ve hızlı bir şekilde favori etkinliğini inceleyebilir ve bilet alabilirsin.

DİJİTAL BİLETİNİ AL

Dijital dünyanın ihtiyaçlarını ve hızını göz önünde bulundurarak, TixBox'ın iskeletini geliştirilmiş dijital biletlemeden oluşturduk. Daha güçlü, hızlı ve zenginleştirilmiş deneyim, TixBox.com'un çekirdeğini oluşturur. Artık biletini email yoluyla ya da onaylı uygulamalar ile %100 güvenli olarak görüntüleyebilirsin.
Global Servislerimiz

Biz

Sana

Dünya Çapında

Hizmet Veriyoruz