× Uyarı Tarayıcınız TixBox ile tamamen uyumlu değil! Bazı alanlar çalışmayabilir ve deneyim problemleri yaşayabilirsiniz.
Problem yaşıyorsanız, şunu deneyin: Google Chrome.

Hakkımızda

Bizi Tanı

TixBox’a HOŞGELDİN

TixBox, eşsiz ve geliştirilmiş müşteri deneyimi vizyonuyla, 9 Temmuz 2013’te kuruldu. Dünyanın en güncel website dizaynı ve birinci sınıf e-ticaret servis standartlarının sunum tekniğiyle birleşerek oluşturulmuş bir deneyim. Kesintisiz odak noktamız, müşterilerimize, bilet alımı sırasında aradıkları etkinlikleri bulmak ve hızlı ve güvenli bir şekilde TixBox aracılığıyla bilet satın almak konusunda kolay hizmet verecek bir platform sunmak.

TixBox, müşterilere bilet alımı sırasında benzersiz, basit ve güvenli bir deneyim sunmak üzere yaratıldı. Ek olarak, TixBox, bölgedeki mekan ve etkinlik organizatörlerine kişiselleştirilmiş, detaylı ve amaca yönelik biletleme çözümü sunmaya, onların ihtiyaçları doğrultusunda en iyi şekilde hizmet vermek ve müşterilerini daha iyi anlamaya ve onlarla daha iyi iletişim kurmalarını sağlamaya yardımcı olacak çözümler sunmaya yönelik güçlü bir vizyon ve yaklaşıma sahip.

TixBox'ın Temel Gücü

Hakkımızda
 • Müşteriler için platformu kullanma ve gezinme konusunda kolaylık

  TixBox’ın çağdaş ve modern dizaynı, müşterilerinin biletlerini satın alabilmeleri ve istedikleri etkinliğe yönelik en önemli bilgilere ulaşabilmesine imkan veren, güvenli, basit ve eşsiz bir deneyim kurmaya yöneliktir.

 • Müşterilere sunulan online ödeme yapısında güvenlik

  TixBox'ın detaylı ilgisi, müşterilerin ödeme işlemlerini güvenli bir şekilde tamamlayabilmesi için güvenilirlik ve kaliteye yönelmiş servis sağlayıcılarıyla çalışmaktan geçer.

 • Duyarlı ve yardımsever müşteri hizmetleri

  TixBox’ın müşterilerine sunduğu en sağlam özelliklerden biri, email, online chat ve çağrı merkezi gibi farklı platformları kullanarak, 7/24 müşteri temsilcilerimizle iletişim kurmanızı sağlamaktır. Bu şekilde, etkili bir servis kalitesi ile TixBox Ekibi yardımınıza her zaman hazırdır

 • Organizatörlere özelleştirilmiş, detaylı & doğru finansal raporlar

  TixBox’ın servislerinin temel sütunlarından birisi de, Organizatörlere anlık , canlı olarak finansal raporları görüntüleyebilecekleri bir raporlama platformu sunmak ve finansal raporlara detaylı dikkatidir. İhtiyacınız olan önemli bilgilere, anlık olarak bilgisayarınızdan ya da akıllı telefonunuzdan ulaşabilirsiniz.

 • Etkinlik Mekanları ve Organizatörler için özelleştirilmiş ve amaca yönelit biletleme platformu

  TixBox, firmalara eşsiz, özelleştirilmiş ve amaca yönelik biletleme platformu sağlayan, onların biletleme ihtiyaçlarına gereken benzersiz yaklaşımda bulunan, bölgedeki ilk ticari biletleme çözüm sağlayıcısıdır.

Ekibimize mi katılmak istiyorsun?

Eğer bizimle, müşteri iletişimi, saha operasyonları, çağrı merkezi operasyonları ya da ekip yönetimi alanlarında çalışmaya hevesliysen, TixBox’ta aradığımız kişi sen olabilirsin.

Bizimle İletişime Geç