× Uyarı Tarayıcınız TIXBOX ile tamamen uyumlu değil! Bazı alanlar çalışmayabilir ve deneyim problemleri yaşayabilirsiniz.
Problem yaşıyorsanız, şunu deneyin: Google Chrome.

SSS

Sıkça Sorulan Sorular

Categories

 • Nasıl bilet alırım?

  Kategori ve bilet adedini seçtikten sonra, ödeme bilgilerini girmen ve teslimat türünü seçmen için yönlendirileceksin. Bazı etkinlikler için koltuk, blok seçebilirsin.

 • Fiyata KDV dahil midir?

  Evet, KDV ve tüm diğer vergiler bilet fiyatına dahildir.

 • “Servis Ücreti” nedir?

  Servis ücreti, TIXBOX’ın organizatörlerden, onlara sunduğu servisler için aldığı ücrettir. Taraflar arasındaki anlaşmaya göre değişiklik gösterebilir.

 • "İşlem Ücreti" nedir?

  İşlem ücreti, TIXBOX’ın müşterilerine sağladığı tüm servislerin giderlerini karşılar. (SMS, sistem bakımı, güvenlik, kurye, basılan bilet vs.)

 • Kurye teslimat ücreti neden daha pahalı?

  Kurye teslimatı, yarattığı ek maliyetlerden dolayı daha pahalıdır. Bu sebeple, daha hızlı, daha ucuz ve tabii ki doğa dostu olan dijital teslimatı seçmeni tavsiye ederiz!

 • Ödeme sırasında bir problemle karşılaştım. Bileti alıp alamadığımı nasıl kontrol edebilirim?

  Satın aldığım tüm biletleri, “Biletlerim” menüsünden görebilirsin. Eğer satın almak istediğin bileti görüntüleyemiyorsan, satın alman gerçekleşmemiştir. Yine de emin olmak istersen, bize mail atabilirsin. Sana hemen dönüş yaparız!

 • Kısıtlı Görüş ne demek?

  Bu biletleri bir çok seyircimiz sorun etmediği için satışa açıyoruz. Ama yine de satın alma sırasında seni açıkça uyarıyoruz.

  Bu biletleri bir çok seyircimiz sorun etmediği için satışa açıyoruz. Ama yine de satın alma sırasında seni açıkça uyarıyoruz.

Yardıma mı ihtiyacın var?

Eğer sorunun cevabını yukarıda sıralanmış kategorilerde bulamadıysan, bizimle iletişime geçebilirsin.

İletişime Geç